Wyszukiwarka

Aviateam.pl na Facebook

Pokazy i pikniki lotnicze z udziałem BLMW

Kategoria: Lotnictwo wojskowe Utworzony: 2012-02-14 Autor: Franczyk Michał

Festyn Lotniczy Ostrów, VI Płocki Piknik Lotniczy czy Mazury Air Show to tegoroczne imprezy, gdzie będzie można zobaczyć statki powietrzne Gdyńskiej Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej. Lotnictwo morskie planuje również udział w kolejnej edycji ćwiczeń pokazowych "Bezpiecznie nad wodą" w Łebie.

Patrolowo - rozpoznawcze Bryzy z Siemirowic pojawią się także na Royal Air Force Wedinngton International Air Show 2012 oraz Royal Naval Air Station Yeovilton International Air Day 2012 w Wielkiej Brytanii, a morskie śmigłowce na krajowych pokazach w Lesznie i Elblągu.

Z myślą o sympatykach lotnictwa, a w szczególności lotnictwa morskiego, w serwisie internetowym Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej uruchamiamy nową zakładkę poświęconą pokazom, piknikom, festynom oraz innym ogólnodostępnym imprezom z planowanym udziałem samolotów i śmigłowców lotnictwa Marynarki Wojennej RP. Znajdą się w niej aktualizowane na bieżąco informacje, jakie statki powietrzne będą uczestniczyć w danych pokazach krajowych i zagranicznych.

Udział w pokazach, piknikach i festynach to ważny element promocji polskich i morskich skrzydeł, kierowany zarówno do miłośników i fanów lotnictwa, jak i jego przyszłych adeptów. Imprezy te stwarzają okazję do bliższego poznania i dotknięcia niedostępnych na co dzień maszyn, poznania ich możliwości oraz rozmowy z załogami. Za granicą to również ważny element promocji naszego kraju oraz możliwość wymiany doświadczeń między lotnikami.

Zobacz:
Pokazy lotnicze

www.bl.mw.mil.pl
74
55