Wyszukiwarka

Aviateam.pl na Facebook

Tylko 50 złotych zapłacą Seniorzy i Studenci za przelot z OLT Express

Kategoria: Lotnictwo cywilne Utworzony: 2012-03-15 Autor: Franczyk Michał

Seniorzy i studenci, którzy w terminie od 15 marca do 30 kwietnia zarezerwują bilety w OLT Express, będą latać za jedyne 50 PLN. Promocja dotyczy wybranych połączeń krajowych od 1 kwietnia do końca maja br.

Promocja OLT Express dla seniorów i studentów dedykowana jest dla osób, które w dniu wylotu będą miały ukończone 60 lat oraz dla studentów, którzy w okresie trwania podróży będą posiadać ważną legitymację studencką i nie będą mieli ukończonych 26 lat. 
Aby zarezerwować bilet dla seniora za 50 PLN, wystarczy podać numer PESEL pasażera, który ma zostać objęty promocją, a następnie podczas odprawy na lotnisku okazać ważny dokument potwierdzający datę urodzenia. Studenci chcący odbyć podróż w promocyjnej cenie tuż przed rezerwacją powinni za pośrednictwem strony www.oltexpress.com/pl/nowosci/promocje/promocja-student-senior przesłać swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz skan aktualnej legitymacji studenckiej. Oryginał legitymacji należy okazać podczas odprawy na lotnisku.
Rezerwacji na promocyjne przeloty dla seniorów i studentów można dokonać wyłącznie za pośrednictwem dedykowanego numeru: +48 58 735 58 88. Za rezerwację telefoniczną nie będzie pobierana dodatkowa opłata manipulacyjna. Promocyjna cena 50 PLN za przelot zawiera już wszystkie opłaty lotniskowe i podatki.
Szczegółowe informacje na temat promocji OLT Express dla seniorów i studentów zawarte są na oficjalnej stronie OLT Express: www.oltexpress.com/pl/nowosci/promocje/promocja-student-senior  oraz w zamieszczonym tam szczegółowym regulaminie promocji.

OLT Express to nowe, polskie linie lotnicze, które powstały w 2011 roku dzięki połączeniu dwóch spółek: OLT Jetair oraz Yes Airways. Składowa nazwy OLT pochodzi od nazwy niemieckiej linii lotniczej OLT - jednej z najstarszych w Niemczech. Flota przewoźnika składa się z 7 Airbusów (A320 i A319) i 7 ATR-ów (ATR-72 i 42).  OLT Express należy w 100% do firmy Amber Gold z Gdańska.
Regularne rejsy OLT Express, obejmujące 9 miast w Polsce, ruszają od 1 kwietnia. Dzięki stałej siatce połączeń i rozplanowaniu lotów w porannych i wieczornych godzinach OLT Express umożliwia swobodne i komfortowe podróżowanie po Polsce oraz efektywne zarządzanie czasem.

Osoba do kontaktu:
Magdalena Gordon-Wesołowska,                                                  
magdalena.wesolowska@oltexpress.com
55
44