Wyszukiwarka

Aviateam.pl na Facebook

RYANAIR uruchamia nową aplikację mobilną

Kategoria: Lotnictwo cywilne Utworzony: 2014-07-14 Autor: Godlewski KrzysztofRyanair, linia lotnicza numer 1 w Polsce, dzisiaj (14 lipca) ogłosił uruchomienie nowej aplikacji mobilnej, aby ułatwić klientom możliwość szukania tanich lotów, rezerwacji oraz odprawy online. Aplikacja Ryanair jest dostępna do pobrania na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android oraz IOS. Dzięki tej aplikacji można: 

-    Zalogować się na swoim profilu "My Ryanair"
-    Wyszukać tani lot z 1,600 dostępnych
-    Dokonać szybszej rezerwacji biletu
-    Wybrać numerowane miejsce na pokładzie samolotu
-    Mieć wgląd do swojej rezerwacji i dodać bagaż
-    Zarezerwować hotel i wynająć samochód
-    Wykupić dodatkowe usługi takie jak, np. ubezpieczenie podróżne
-    Odprawić się i ściągnąć mobilną kartę pokładową
-    Sprawdzić status lotu

Aplikacja mobilna Ryanair jest dostępna w języku angielskim, włoskim i hiszpańskim. Kolejne wersje językowe będą uruchomione wkrótce. Aplikacja Ryanair jest bezpłatna i dostępna do ściągnięcia, od dziś, z iTunes App Store i Google Play Store oraz ze strony internetowej Ryanair.com.

Kenny Jacobs, Dyrektor ds. marketingu z Ryanaira powiedział:

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z uruchomienia naszej nowej aplikacji mobilnej Ryanair. Od dziś nasi kliencie mają w zasięgu ręki najniższe ceny oraz największy wybór tras w Europie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć produkt, z którego jesteśmy dumni i który zwiększy komfort  podróżowania Ryanairem. Nasi klienci mogą oczekiwać regularnych aktualizacji aplikacji, która pozwoli telefonom komórkowym zostać jeszcze bardziej użytecznym narzędziem podróży. Nasz program "Always Getting Better" wdrążył lepsze usługi, większy wybór i udogodnił podróżowanie naszym pasażerom. Idziemy naprzód i nieustannie pracujemy nad usprawnieniami dla 84 mln ludzi, którzy będą polecą z nami w tym roku."W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:   

Katarzyna Gaborec                           Klaudia Kałążna
Ryanair Ltd                                       Ryanair Ltd
Tel: +353-1-945-1785                         Tel: +353-1-945- 1778 
gaboreck@ryanair.com                     kalaznak@ryanair.com
32
30