Wyszukiwarka

Aviateam.pl na Facebook

Ruszyła kolejna kamera internetowa na gdańskim lotnisku

Kategoria: Lotnictwo cywilne Utworzony: 2016-07-18 Autor: Godlewski Krzysztof

 

W dniu 18 lipca 2016r. o godzinie 12.00 została uruchomiona kolejna kamera umożliwiająca w trybie on-line obserwowanie ruchu lotniczego na gdańskim lotnisku. Tym samym liczba kamer internetowych przekazujących obraz na żywo z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy wzrosła do aż dziewięciu!

"Od czasu gdy uruchomiliśmy pierwsze kamery internetowe otrzymujemy od internautów z całego świata wyrazy entuzjazmu i podziękowań za nasze podejście i otwartość do przekazywania obrazów na żywo z naszego lotniska. Nie ukrywamy, że oddźwięk tych działań zmobilizował nas do jeszcze większej pracy, w instalacji i dodawaniu na naszą stronę www kolejnych kamer internetowych. Średnio codziennie nasze kamery odtwarzane są ponad 20 tysięcy razy, przez użytkowników z najróżniejszych zakątków świata."

"Kolejna, dziewiąta już kamera może stać się następnym internetowym hitem ze względu na swoje umiejscowienie. Przekazuje ona obraz z podchodzących do lądowania i startujących z kierunku 29 (Matarnia) samolotów." - powiedział Tomasz Kloskowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Obraz na żywo ze wszystkich kamer Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy oglądać można na stronie internetowej: http://www.airport.gdansk.pl/airport/kamery-internetowe

29
13