Wyszukiwarka

Aviateam.pl na Facebook

Rodzinne przeloty z OLT Express, to się opłaca!

Kategoria: Lotnictwo cywilne Utworzony: 2012-03-27 Autor: Franczyk MichałRodziny, które planują podróż samolotami OLT Express, mogą korzystać ze stałych zniżek i promocji, które przy dokonywaniu rezerwacji dla kilkuosobowej grupy pozwolą na wybór najkorzystniejszych warunków rodzinnego podróżowania po Polsce.

Niemowlęta i dzieci do 2 roku życia zawsze podróżują z OLT Express za darmo. Dzieciom od 2 do 16 roku życia OLT Express gwarantuje stałą 50% zniżkę na każdy przelot.  Seniorzy rodu z ukończonymi 60 latami oraz studenci do 26 roku życia posiadający ważną legitymację studencką, którzy do 30 kwietnia zarezerwują bilety, zapłacą za przelot 50 PLN.  Pozostali członkowie rodziny mogą wykupić bilet w taryfie ekonomicznej za 99 PLN, która obejmuje połowę miejsc na każdym z regularnych rejsów pomiędzy 9 miastami Polski. W przypadku podróży w grupie ponad 10-osobowej, w której pod opieką dwóch osób dorosłych podróżować będą dzieci powyżej 6 roku życia, promocyjna cena za przelot dla każdej osoby może wynieść 50 PLN.

Wszystkie wskazane ceny obejmują opłaty lotniskowe i podatki.
Szczegółowe informacje na temat zniżek i promocji znajdują się na stronie internetowej: http://www.oltexpress.com/pl/nowosci/promocje. Rezerwacji promocyjnych przelotów dla seniorów i studentów należy dokonywać, dzwoniąc pod dedykowany numer telefonu: +48 58 735 58 88. Rezerwacji dla grup dziecięcych i młodzieżowych można dokonywać, pisząc na adres: grupy@oltexpress.com.
OLT Express to nowe, polskie linie lotnicze, które powstały w 2011 roku dzięki połączeniu dwóch spółek: OLT Jetair oraz Yes Airways. Składowa nazwy OLT pochodzi od nazwy niemieckiej linii lotniczej OLT jednej z najstarszych w Niemczech. Flota przewoźnika składa się z 7 Airbusów (A320 i A319) i 7 ATR-ów (ATR 72 i 42).  OLT Express należy w 100% do firmy Amber Gold z Gdańska.

Osoba do kontaktu:
Magdalena Gordon-Wesołowska,                                                  
magdalena.wesolowska@oltexpress.com


53
43