Wyszukiwarka

Aviateam.pl na Facebook

Poleć z Rodziną na wakacje z OLT Express

Kategoria: Lotnictwo cywilne Utworzony: 2012-07-02 Autor: Franczyk MichałZapraszamy wszystkie rodziny do korzystania z promocji "OLT Express dla Rodzin", która gwarantuje zakup biletu dla rodzica w cenie 79 zł, a dla dziecka za 39 zł. Bilety w promocyjnych cenach można rezerwować od dziś za pośrednictwem www.oltexpress.com lub dzwoniąc pod dedykowany numer: +48 58 735 58 88. Uczestnikami promocji "OLT Express dla Rodzin" mogą być osoby spokrewnione odbywające podróż na wspólnej rezerwacji w liczbie od 2 do 9 pasażerów. Wśród podróżujących powinna być co najmniej jedna osoba dorosła i przynajmniej jedno dziecko lub niemowlę.
 
Promocją objęte są osoby dorosłe, które ukończyły 18 lat, a także dzieci pomiędzy 2 a 18 rokiem życia. Niemowlęta do 2 roku życia zawsze podróżują z OLT Express za darmo. Promocja trwa od 2 lipca do 31 sierpnia lub do wyczerpania biletów i obejmuje wybrane rejsy krajowe realizowane od 2 lipca do 31 sierpnia. Wskazane ceny są cenami całkowitymi i zawierają wszystkie opłaty lotniskowe oraz podatki.

Aby skorzystać z promocji, w trakcie dokonywania rezerwacji poprzez www.oltexpress.com, w pole "kod promocyjny" na stronie głównej należy wpisać hasło "rodzina". Także podczas rezerwacji za pośrednictwem dedykowanego numeru +48 58 735 58 88 należy podać hasło "rodzina". Szczegółowe informacje na temat promocji znajdą Państwo w "Regulaminie promocji OLT Express dla Rodzin" dostępnym na stronie: http://www.oltexpress.com/pl/nowosci/promocje/promocja-dla-rodzin

OLT Express oferuje sprzedaż biletów na rejsy krajowe łączące 10 miast Polski: Gdańsk, Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin, Rzeszów, Bydgoszcz. Siatka zagraniczna w sezonie Zima 2012/2013 obejmować będzie 54 regularne połączenia operowane z: Warszawy, Gdańska, Bydgoszczy, Rzeszowa i Łodzi do 27 zagranicznych miast, m.in.: Paryża, Rzymu, Barcelony, Londynu, Cork, Oslo, Goeteborga, Amsterdamu, Hamburga, Brukseli czy Reykjaviku. Bilety na rejsy krajowe i zagraniczne na sezon zimowy są już w sprzedaży.
Nowe Linie Lotnicze OLT Express powstały w 2011 roku z połączenia dwóch spółek: OLT Jetair oraz Yes Airways. Składowa nazwy "OLT" pochodzi od nazwy jednej z najstarszych linii lotniczych w Niemczech. Właścicielem OLT Express jest firma Amber Gold z Gdańska.

Magdalena Grzybowska,                                     
magdalena.grzybowska@oltexpress.com
51
39