Wyszukiwarka

Aviateam.pl na Facebook

OLT Express pożegnał się z pasażerami

Kategoria: Lotnictwo cywilne Utworzony: 2012-08-01 Autor: Franczyk Michał

"Zniknęliśmy z polskiego nieba.
Dla każdego z nas projekt OLT Express był czymś innym, ale cel był wspólny - sprawić, aby Polacy mogli korzystać z samolotów jako przystępnego środka transportu, aby każdego z nas stać było na spełnienie marzeń o lataniu. Do ostatnich godzin wierzyliśmy, że uda nam się przebrnąć przez problemy minionych dni (znalezienie nowego, strategicznego inwestora).

Razem z nami w możliwość zmian na polskim niebie uwierzyło ponad 320 000 Polaków. I to dodawało nam skrzydeł! To ogromne brzemię odpowiedzialności staramy się nieść do końca. Pracowaliśmy dla Was w ponad 800-osobowym zespole. Wielu z Was zapewne zapamięta przede wszystkim zaangażowany i troskliwy personel pokładowy. Przy realizacji tego marzenia pracowali także mechanicy, obsługa handlingowa, osoby odpowiedzialne za produkt pokładowy, administracja, bezpieczeństwo, szkolenia, obsługa Pasażerów, Call Center i wsparcie operacyjne. Tych kilkaset osób nadal nie może uwierzyć w takie zakończenie.

Nadal robimy wszystko, aby skutki zamknięcia naszych rejsów były dla Was jak najmniej dotkliwe.
Dziękujemy Wam, Drodzy Państwo i życzymy nam wszystkim, aby ktoś kontynuował nasze marzenia. Liczymy na to, że ktoś podejmie to wzywanie i wreszcie skutecznie przełamie istniejące status quo.
To dzięki Wam udało nam się zdobyć 76% udziałów w krajowym rynku przewozów lotniczych; jest nam przykro, że tak nagle musieliśmy ustąpić z polskiego nieba.

Zespół OLT Express"
49
39