Wyszukiwarka

Aviateam.pl na Facebook

OLT Express partnerem letniej trasy koncertowej

Kategoria: Lotnictwo cywilne Utworzony: 2012-06-21 Autor: Franczyk Michał

OLT Express został partnerem letniej trasy koncertowej. Już 23 czerwca o godzinie 20:00 na Podzamczu w Warszawie w ramach "Wianków nad Wisłą" odbędzie się pierwszy plenerowy koncert inicjujący wyjątkową letnią trasę koncertową, której głównym sponsorem jest OLT Express. Wśród wykonawców m.in. Margaret - wykonawczyni utworu znanego z reklam OLT Express.
 
Piosenka "It will be lovely day" powstała specjalnie na potrzeby telewizyjnej kampanii reklamowej OLT Express. Natychmiast wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród odbiorców. To skłoniło OLT Express do przyjęcia roli mecenasa artystki i pomocy w realizacji przez Margaret pełnej wersji utworu. Zaproszenie piosenkarki do udziału w letnich koncertach zaowocowało także współpracą Radia ZET i TVP2 z OLT Express. Ten ostatni zdecydował się zostać głównym sponsorem trasy koncertowej.

OLT Express i organizatorzy zapraszają na koncerty, które odbywać się będą w następujących miastach: Warszawie (23 czerwca), Łodzi (29 lipca), Bydgoszczy (19 sierpnia) oraz Uniejowie (26 sierpnia). Na scenie w trakcie pierwszego koncertu wystąpią: Margaret, Katie Melua, Racoon, 77 Bombay Street, Edyta Górniak, Wilki, Ryszard Rynkowski, Liber i InoRos, Damian Ukeje oraz Myslovitz. Podczas koncertów zapraszamy Państwa do odwiedzenia miasteczka OLT Express, w którym czekać będzie wiele atrakcji i niespodzianek.

Nowe Linie Lotnicze OLT Express powstały w 2011 roku z połączenia dwóch spółek: OLT Jetair oraz Yes Airways. Składowa nazwy OLT pochodzi od nazwy jednej z najstarszych linii lotniczych w Niemczech. Właścicielem OLT Express jest firma Amber Gold z Gdańska. OLT Express zaprasza miłośników muzyki na pokłady swoich samolotów. Rozkłady rejsów m.in. do/z Warszawy, Łodzi, Bydgoszczy znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://www.oltexpress.com/pl/rozklad_lotow.
 
OLT Express na trasach krajowych obecnie oferuje sprzedaż biletów na 23 połączenia obejmujące 10 miast Polski: Gdańsk, Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin, Rzeszów, Bydgoszcz. Zachęcamy do rezerwacji biletów za pośrednictwem strony internetowej www.oltexpress.com lub dzwoniąc pod numer: +48 58 735 55 55.


Wszelkich informacji udziela Magdalena Grzybowska (magdalena.grzybowska@oltexpress.com).


47
35