Wyszukiwarka

Aviateam.pl na Facebook

Nowe kierunki zagraniczne OLT Express z Rzeszowa

Kategoria: Lotnictwo cywilne Utworzony: 2012-04-18 Autor: Franczyk MichałNowe Polskie Linie Lotnicze OLT Express uruchamiają połączenia zagraniczne z Rzeszowa do 7 europejskich miast: Paryża, Rzymu, Oslo, Amsterdamu, Hamburga, Dortmundu i Memmingen. Regularne rejsy zagraniczne zostaną uruchomione 29 października. Bilety w cenie od 149 zł można rezerwować od dzisiaj.
Rejsy z Rzeszowa do Hamburga (HAM) odbywać się będą we wtorki i czwartki o godzinie 7:00. Wyloty do Dortmundu (DTM) realizowane będą w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 12:10. Samolot do Memmingen (FMM) startować będzie z Rzeszowa w poniedziałki i piątki o godzinie 7:00. Rejsy do Paryża (ORY) realizowane będą w poniedziałki, środy i piątki o 17:30, do Rzymu (FCO) we wtorki, czwartki i niedziele o godzinie 12:00. Rejsy do Amsterdamu (AMS) odbywać się będą we wtorki, czwartki i niedziele o godzinie 18:00, do Oslo (OSL) w środy i soboty o godzinie 6:30. Wszystkie nowe połączenia zagraniczne z Rzeszowa obsługiwać będzie Airbus A320 mieszczący 180 pasażerów na pokładzie.

Szczegółowe informacje na temat rozkładu zagranicznych połączeń OLT Express można znaleźć na stronie http://www.oltexpress.com/pl/rozklad_lotow. Rezerwacji biletów można dokonać za pośrednictwem strony www.oltexpress.com lub dzwoniąc pod numer: +48 58 735 55 55.

Osoba do kontaktu:
Magdalena Gordon-Wesołowska,                                                   
magdalena.wesolowska@oltexpress.com


51
42