Wyszukiwarka

Aviateam.pl na Facebook

Nowa siatka połączeń krajowych OLT Express

Kategoria: Lotnictwo cywilne Utworzony: 2012-02-15 Autor: Franczyk MichałNa dzisiejszej konferencji prasowej zorganizowanej w Warszawie przedstawiciele nowego, polskiego przewoźnika OLT Express przedstawili nową siatkę połączeń krajowych.
Oprócz Zielonej Góry i Bydgoszczy biało - czerwone samoloty połączą pośrednio i bezpośrednio wszystkie pozostałe lotniska w Polsce. Nowością jest również zapowiedź zwiększenia floty samolotów A319/320 z 3 do 8 do kwietnia tego roku oraz do 12 sztuk do końca roku, jak i  samolotów turbośmigłowych ATR 42/72 z 2 posiadanych obecnie do 7 w kwietniu i 11 do końca roku.

Atrakcyjną zapowiedzią są także ceny biletów. W najniższej cenie 99zł ma być dostępna połowa miejsc w każdym samolocie na każdej trasie. Dalsze ceny biletów w zależności od klasy to: 149zł, 199zł, 249zł i 299zł. Podane ceny są kwotami brutto i zawierają wszystkie opłaty lotniskowe.


Od 2 kwietnia będziemy mogli polecieć na trasach:

- z Gdańska do: Szczecina, Poznania, Wrocławia, Warszawy, Katowic, Łodzi i Krakowa ;
- z Poznania do: Gdańska, Warszawy, Wrocławia, Katowic, Szczecina, Krakowa ;
- z Wrocławia do: Gdańska, Krakowa, Warszawy, Łodzi, Poznania ;
- z Warszawy do: Wrocławia, Gdańska, Poznania, Szczecina;
- z Krakowa do : Gdańska, Poznania, Wrocławia ;
- z Katowic do : Gdańska, Rzeszowa, Poznania ;
- ze Szczecina do Gdańska, Warszawy, Poznania ;
- z Łodzi do Gdańska, Wrocławia ;
- z Rzeszowa do Katowic.

Na wszystkich trasach oferowanych z Warszawy oraz na trasach Gdańsk - Warszawa i Gdańsk - Kraków będą operowały samoloty A319/320 , na pozostałych kierunkach polecimy ATR-ami 42/72. Bilety nowych trasach będzie można nabyć już dziś po godzinie 18:00. Poniżej rozkład lotów z gdańskiego Rębiechowa. Materiały dzięki uprzejmości OLT Express.Nowa siatka połączeń krajowych: